Politsei tõmbas mehe lennukist välja pärast seda, kui Ryanairi lend Portugalis hädamaandus (video)

Šokeerival kombel tiris politsei reisija lennukist välja pärast seda, kui lennukis tekkinud tüli sundis lennukit hädamaanduma.

Intsident juhtus Ryanairi lennul Londonist Hispaaniasse Kanaari saartel. Meedia andmetel tuli see suunata Portugali Farosse, kui pardal puhkes seitsme reisijaga tüli.

Pärast Londoni lennujaama Lutonist väljumist kell 8.15 suundus Ryanairi lend 3511 Kanaari saartele Lanzarotele. Kuid see saabus Farosse umbes kell 10.50 – umbes tund enne Arrecifesse jõudmist, vastavalt FlightAware’i veebisaidile.

Ajaleht tsiteeris tunnistajat, kes ütles, et kui häire põhjustanud reisijad lennukisse astusid, “istusid nad taga ja jätkasid tüli tekitamist ning karjusid ja neil oli see vastik”.

Väidetavalt oli seltskonnas kolm meest ja neli tüdrukut, kes olid joobes. Siis hakkasid mehed lennukis naisi kuritarvitama. Väidetavalt lükkasid taltsutamatud inimesed korrapidaja tualetti ja ka vägivallatsesid “raputatud” inimesi. Ryanairi lennu 3511 piloot andis seejärel valjuhääldist karmi hoiatuse, öeldes, et selline “vastuvõetamatu käitumine” toob kaasa lennu suunamise Portugali.

Kui hoiatus segavat käitumist ei peatanud, otsustas piloot lennukiga lennata. Pärast Portugalis maandumist lahkus lennukis võitlemas nähtud mees alguses lennukist vabatahtlikult, kuid naasis kangekaelselt.

Sotsiaalmeedias avaldatud videol on näha, kuidas mees võitleb Portugali politseiga. Seejärel langetati reisija maapinnale ja neli ametnikku viisid ta peaga lennuki ukse juurde, enne kui ta politseiautosse sunniti.

Portugali politsei teatel vahistati mees “allumatuse, vahistamisele vastupanu ja avaliku teenistuja sundimise” eest ning ta peaks peagi kohtu ette astuma.

Ryanairi lend tõusis lõpuks Farost õhku kell 11.50 ja jõudis lennufirma ajaloo kohaselt sihtkohta Hispaania Kanaari saartele kell 13.20.

Sarnane juhtum juhtus selle kuu alguses Ryanairi lennul. Reisija vahistati joobes juhtimise eest, mis sundis pilooti Hispaanias hädamaanduma.

Ründaja, kes arvatakse olevat pärit Portugalist, lõi väidetavalt mitu korda rusikaga enda ees olevat istet, sundides reisijaid kallaletungi kartuses istmelt lahkuma. Teda nähti ka kaklemas salongipersonaliga.

Kuigi Ryanairi töötajad püüdsid teda rahustada, muutus mees tasapisi vägivaldseks, mistõttu otsustas piloot taotleda hädamaandumist Vigos.

Leave a Comment

Ste mr WOR GET Stu Get Fre FRE Fre FRE Fre Pay mon Fif FRE mr Fre Fre Get Xbo Get STE mr 837342 837342 837342 837342 837342 837342 837342

Politsei tõmbas mehe lennukist välja pärast seda, kui Ryanairi lend Portugalis hädamaandus (video)

Šokeerival kombel tiris politsei reisija lennukist välja pärast seda, kui lennukis tekkinud tüli sundis lennukit hädamaanduma. Intsident juhtus Ryanairi lennul Londonist Hispaaniasse Kanaari saartel. Meedia andmetel tuli see suunata Portugali Farosse, kui pardal puhkes seitsme reisijaga tüli. Pärast Londoni lennujaama Lutonist väljumist kell 8.15 suundus Ryanairi lend 3511 Kanaari saartele Lanzarotele. Kuid see saabus Farosse … Read more

div>