Madridi Real on suutnud Manchester Cityst Deloitte Football Money League esikohal hüpata Raha

Manchester City on Madridi Reali iga-aastases Deloitte Soccer Money League’is oma varandusest välja löönud, hoolimata sellest, et eelmisel hooajal võitis kolm korda.

Raportis oli veel üks üllatus, millest selgus, et 20 rikkaima klubi sissetulek kasvas eelmisel hooajal 14% võrra 9 miljardi dollarini, kuna Tottenham edestas Chelseat ja tõusis Londoni rikkaimaks klubiks.

Mujal on Premier League’i domineerimise kasvule pidurit vajutatud – 20 parema hulgas on vaid kaheksa Inglismaa klubi, võrreldes 11 klubi 2021.–2022. aastaga.

Liverpooli kehva esituse tõttu väljakul langesid nad kolmandalt kohalt seitsmendaks, mis on 20 parema hulka kuuluva klubi jaoks suurim langus, kuna nende tulud langesid 594,3 miljonilt £ 593,8 miljonile. Manchester United (649 miljonit naela) langes ühe koha võrra viiendaks, samas kui Tottenham (549 miljonit naela) tõusis kaheksandaks Chelsea (513 miljonit naela) ees üheksandal kohal ja Arsenali (463 miljonit naela) ees 10. kohal. Leicester City, Leeds United ja Everton langesid välja. 20 parema hulka ja asendati Frankfurdi Eintrachti, Napoli ja Marseille’ga.

Top 20 meest

“See näitab, et Premier League ei saa loorberitele puhkama jääda,” ütles Deloitte’i spordiärigrupi juhtivpartner Tim Bridge. “Väärib märkimist, et kuigi kodutelevisiooni õigused on veidi suurenenud, on liiga pidanud selle võimaldamiseks pakkuma rohkem matše.”

Madrid naasis esikohale pärast tulude suurendamist 119 miljoni naela võrra 723 miljonile naelsterlingile väljamüüdud rahvahulgast, edukat müüki ja suurenenud sponsorlustulu.

City esines samuti hästi ja teenis hooajal 2021–2022 tulu 718 miljonit naela. Bridge näitas, et nende 53 400-kohaline staadion on neil pisut üle jõu käiv.

“Matšipäeva tulu on 83 miljonit eurot (71 miljonit naela),” ütles ta. “Kuid küsimus on selles, kuidas nad suudavad suruda 100 miljoni euro suurust eelarvet, mis on uute staadionitega klubide piir. Madridi Real ja Barcelona ületavad seda arvu tulevikus ning Tottenhamil on praegu rohkem.”

Barcelona oli kõige rohkem teeniv naisteklubi Deloitte’i edetabelis, mis vaatleb Euroopa meeskondi väljaspool Skandinaaviat ja mille tulu oli 11,6 miljonit naela.

Manchester United oli 7 miljoni naelaga teine, kuigi see arv sisaldab raha meeste meeskonnaga sõlmitud sponsorlepingust. Manchester City (4,6 miljonit naela), Chelsea (3,5 miljonit naela) ja Tottenham (2,3 miljonit naela) kuulusid esikümnesse. Deloitte’i analüüsi 15 parima naiskonna hulgast ulatusid nende tulud 3,68 miljoni naelani, kasvades 61%.

Naiste top 15

“Meil on kiire arengu aeg,” ütles Bridge. «Aga võib-olla peaks äri olemus ja mängu tegemise viis meeste omast erinema.

“Ei maksa häbeneda tõdeda, et eetriraha hulk ei ennusta naistespordi kasvu tulevikus. Samuti peaks olema sportlase jõud ja võime olla naise eeskujuks ning meelitada ligi suurettevõtteid. väga atraktiivne lugu. Nii et see on põnev aeg.”

Leave a Comment

Ste mr WOR GET Stu Get Fre FRE Fre FRE Fre Pay mon Fif FRE mr Fre Fre Get Xbo Get STE mr 837342 837342 837342 837342 837342 837342 837342

Madridi Real on suutnud Manchester Cityst Deloitte Football Money League esikohal hüpata Raha

Manchester City on Madridi Reali iga-aastases Deloitte Soccer Money League’is oma varandusest välja löönud, hoolimata sellest, et eelmisel hooajal võitis kolm korda. Raportis oli veel üks üllatus, millest selgus, et 20 rikkaima klubi sissetulek kasvas eelmisel hooajal 14% võrra 9 miljardi dollarini, kuna Tottenham edestas Chelseat ja tõusis Londoni rikkaimaks klubiks. Mujal on Premier League’i … Read more

div>